tel. 94 374 18 53

Kom. 606 878 124

e-mail: awax.klima@poczta.fm

ul. Koszalińska 85, 78-400 Szczecinek

AWAX Sp. z o.o.

Chłodnictwo klimatyzacje

© 2021. awax.net.pl |  k-projekty.pl

Chłodnictwo

Klimatyzacja

O firmie AWAX

11 marca 2022

O firmie AWAX

Firma AWAX Sp.z o.o oferuje pełen zakres usług sprzedaży, montażu i serwisu urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła.

                                                                                                                                                                                                                                                                             

Firma "AWAX" rozpoczęła swoją działalność w 1985 r. od świadczenia usług w zakresie napraw i serwisowania urządzeń AGD oraz napraw i przeglądów urządzeń chłodniczych.

Od 2004 r. nastąpiła zmiana formuły prawnej działania firmy - przekształcenie w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Obecnie pełna nazwa to: AWAX Sp. z o.o. w Szczecinku, zarejestrowana i wpisana do Rejestru Przedsiębiorców – Krajowego Rejestru sądowego pod numerem KRS 0000216109, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Koszalinie, IX Wydział KRS.

Firma aktualnie zatrudnia 7 pracowników obsługi technicznej. Posiadamy pełne wyposażenie i przygotowanie do podejmowania wszelkich działań z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji. Nasze usługi świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych, jak również firm i instytucji.

 

Dbając o wysoki standard oferowanych przez nas usług, korzystamy z urządzeń i materiałów, których jakość poświadczona jest przez posiadane certyfikaty i atesty. W ciągu ponad 35 lat działalności dostarczyliśmy, zamontowaliśmy i uruchomiliśmy wiele urządzeń chłodniczych, jak i z zakresu klimatyzacji. Mamy wielu stałych klientów, którzy przekonali się o jakości naszych usług, proponowanych rozwiązań i zastosowanych urządzeń.

Jesteśmy partnerem handlowym czołowych firm z branży chłodniczej i klimatyzacyjnej. Usługi swoje świadczymy na terenie całego kraju, zarówno w zakresie projektowania, doradztwa, montażu, serwisowania urządzeń w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

 

                           DEWIZĄ FIRMY JEST: "TYLKO OJCA I MATKI NIE DA SIĘ ZROBIĆ!" - MY PODEJMIEMY KAŻDE WYZWANIE.

                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 

Od 2016 roku posiadamy akredytację UDT do prowadzenia szkoleń w zakresie certyfikacji personalnych F-Gazy.Wykonujemy również okresowe kontrole urządzeń stosowanych w serwisach np. detektorów nieszczelności ,manometrów itp.W swojej działalności przykładamy wielka wagę do ochrony środowiska, posiadamy procedury umożliwiające prowadzenie prac na najwyższym poziomie.