O nas

Firma “AWAX” rozpoczęła swoją działalność w 1985 r. od świadczenia usług w zakresie napraw i serwisowania urządzeń AGD oraz napraw i przeglądów urządzeń chłodniczych.Od 2004 r. nastąpiła zmiana formuły prawnej działania firmy – przekształcenie w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Obecnie pełna nazwa to: AWAX Sp. z o.o. w Szczecinku, zarejestrowana i wpisana do Rejestru Przedsiębiorców – Krajowego Rejestru sądowego pod numerem KRS 0000216109, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Koszalinie, IX Wydział KRS.


Budynek Regał


Firma aktualnie zatrudnia 9 pracowników obsługi technicznej. Posiadamy pełne wyposażenie i przygotowanie do podejmowania wszelkich działań z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji. Nasze usługi świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych, jak również firm i instytucji. Dbając o wysoki standard oferowanych przez nas usług, korzystamy z urządzeń i materiałów, których jakość poświadczona jest przez posiadane certyfikaty i atesty. W ciągu ponad 20 lat działalności dostarczyliśmy, zamontowaliśmy i uruchomiliśmy wiele urządzeń chłodniczych, jak i z zakresu klimatyzacji. Mamy wielu stałych klientów, którzy przekonali się o jakości naszych usług, proponowanych rozwiązań i zastosowanych urządzeń.

Jesteśmy partnerem handlowym czołowych firm z branży chłodniczej i klimatyzacyjnej. Usługi swoje świadczymy na terenie całego kraju, zarówno w zakresie projektowania, doradztwa, montażu, serwisowania urządzeń w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Dewizą firmy jest: “tylko ojca i matki nie da się zrobić!” – my podejmiemy każde wyzwanie.

Menu pionowe

Szukaj

Kategorie