O nas

Firma “AWAX” rozpoczęła swoją działalność w 1985 r. od świadczenia usług w zakresie napraw i serwisowania urządzeń AGD oraz napraw i przeglądów urządzeń chłodniczych.Od 2004 r. nastąpiła zmiana formuły prawnej działania firmy – przekształcenie w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Obecnie pełna nazwa to: AWAX Sp. z o.o. w Szczecinku, zarejestrowana i wpisana do Rejestru Przedsiębiorców – Krajowego Rejestru sądowego pod numerem KRS 0000216109, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Koszalinie, IX Wydział KRS.

Budynek


Firma aktualnie zatrudnia 9 pracowników obsługi technicznej. Posiadamy pełne wyposażenie i przygotowanie do podejmowania wszelkich działań z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji. Nasze usługi świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych, jak również firm i instytucji. Dbając o wysoki standard oferowanych przez nas usług, korzystamy z urządzeń i materiałów, których jakość poświadczona jest przez posiadane certyfikaty i atesty. W ciągu 35 lat działalności dostarczyliśmy, zamontowaliśmy i uruchomiliśmy wiele urządzeń chłodniczych, jak i z zakresu klimatyzacji. Mamy wielu stałych klientów, którzy przekonali się o jakości naszych usług, proponowanych rozwiązań i zastosowanych urządzeń.

Jesteśmy partnerem handlowym czołowych firm z branży chłodniczej i klimatyzacyjnej. Usługi swoje świadczymy na terenie całego kraju, zarówno w zakresie projektowania, doradztwa, montażu, serwisowania urządzeń w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Dewizą firmy jest: “tylko ojca i matki nie da się zrobić!” – my podejmiemy każde wyzwanie.

Co możemy zaoferować?

Zajmujemy się sprzedażą, montażem oraz serwisem urządzeń chłodniczych, jak również klimatyzatorów.

Autoklimatyzacja oraz chłodnictwo transportowe nie mają przed nami żadnych tajemnic.

Kontakt

ul. Koszalińska 85
78-400 Szczecinek

tel.(0-94) 374 18 53
fax. (0-94) 371 45 08
kom. 606 878 124

awax.klima@poczta.fm

Przydatne linki

Strona Krajowego Centrum Innowacji Chłodnictwa i Klimatyzacji
Strona Krajowego Centrum Innowacji Chłodnictwa i Klimatyzacji